Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 18:55 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Куманово

Kirby Sentria 2

900 ЕУР

11 авг. 12:34 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Kirbi masina za cistenje

1 700 ЕУР

29 мар. 18:09 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Куманово

Pravosmukalka Kirby nekoristena

999 ЕУР

15 јун. 11:16 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Pravosmukalka Bosch

2 500 МКД

07 септ. 13:58 Правосмукалки и чистење  ·  Samsung  ·  Easy & Clean  ·  Куманово

SAMSUNG Pravosmukalka

3 000 МКД

10 фев. 11:18 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Pravosmukalka Aqua

4 000 МКД

28 фев. 11:40 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Poloven usisivac

3 000 МКД

21 јан. 01:21 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Pravosmukalka

4 000 МКД

14 септ. 17:12 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Куманово

Kirby aparat skoro nov so garancija

990 ЕУР

17 дек. 18:54 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Куманово

Kirby Sentria 2013god

1 000 ЕУР

05 окт. 13:26 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Куманово

Kirby Avalir

23 авг. 22:36 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Куманово

Skoro nov Kirby aparat so 2 god garancija

1 199 ЕУР

29 јун. 12:09 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Ultimate G  ·  Куманово

Skoro nov KIRBY

85 000 МКД

01 мар. 20:55 Правосмукалки и чистење  ·  Куманово

Kirbi pravosmukalka

1 300 ЕУР

13 окт. 00:40 Правосмукалки и чистење  ·  Куманово

Masina za cistenje

550 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации