Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 12:39 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Куманово

Plamen 850 Glas

29 500 МКД

03 апр. 10:52 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  International  ·  Куманово

Furna Gorenje koristena

5 900 МКД Намалена цена

22 мар. 19:32 Друго  ·  Куманово

Бојлер Ting Inox

4 000 МКД

16 мар. 18:29 Машини за перење и Сушачи  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Куманово

Se prodava mashina za perenje

150 ЕУР

09 мар. 18:46 Друго  ·  Куманово

Aspirator ARISTON

5 000 МКД

05 мар. 12:22 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Куманово

Gorenje Kombiniran Frizder

22 000 МКД

02 мар. 13:34 Друго  ·  Куманово

Prodavam elektricna fen cetka Rowenta 1000W

02 мар. 13:04 Друго  ·  Куманово

Prodavam detektor za pari

30 јан. 14:11 Друго  ·  Куманово

Shes Shporedin per nxemje

29 јан. 12:30 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  International  ·  Куманово

Se prodava kombiniran frizder GORENJE NOV

30 000 МКД

27 јан. 09:38 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Куманово

Komplet elektro elementi za kuinska

1 МКД

26 јан. 13:37 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  Gorwamat  ·  Куманово

Masina za perenje alista Gorenje

2 000 МКД

09 јан. 14:44 Сервис за Белa техн./Апарати за домаќ.  ·  Куманово

Kafemat Siemens EQ.3

230 ЕУР

05 јан. 13:44 Друго  ·  Куманово

Вентилатор - ventilator

2 300 МКД

25 дек. 20:36 Друго  ·  Куманово

Prodavam digitalna kamera

09 дек. 06:17 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Куманово

Se prodava alfa plam

29 ноем. 12:54 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Klima

50 000 МКД

24 ноем. 09:06 Друго  ·  Куманово

Se prodava kafemat MUHLER, vo mnogu dobra sostojba

2 000 МКД

31 окт. 08:27 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Куманово

prodavam klima

25 000 МКД

21 окт. 19:14 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Куманово

ALFA PLAM

16 000 МКД

15 окт. 21:28 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Rustik  ·  Куманово

Alfa Plam Rustik

03 окт. 17:48 Друго  ·  Куманово

Машини за шиење

30 септ. 15:29 Друго  ·  Куманово

BOSCH TOSSIMO

120 ЕУР

16 септ. 15:32 Друго  ·  Куманово

Nova pegla na parea so 24 meseci garancija

250 ЕУР

02 септ. 23:48 Друго  ·  Куманово

Prodavam masina za jufki

18 авг. 21:56 Машини за миење садови  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Куманово

Se prodava masina za sadovi

100 ЕУР

14 авг. 22:09 Фрижидери и Комори  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Куманово

Se prodava zamrznuvac i sporet na drva

250 ЕУР

13 авг. 18:20 Друго  ·  Куманово

KRAFTER radiator 160cm (so ventili i bypass)

120 ЕУР Намалена цена

14 јул. 13:57 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  MK SISTEM  ·  Куманово

Termo pecka 6kW

3 000 МКД

11 јул. 14:51 Друго  ·  Куманово

Se prodava aspirator

28 апр. 14:00 Грејни тела и Клима уреди  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Куманово

Grejni tela

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации