Објавени: септ. 20 2021 10:27

Kirbi Sentrija како нова

ЕУР

Објавени: септ. 20 10:27
Прегледи: 23
домашно користена Кирби машина,модел Sentrija.Кирбито е одлично сочувано,четката за тресење буквално како нова(се гледа на сликите).Во кутијата сите делови кој следуваат плус Турбо четка гратис.
Можно е да се доплати за оргинален перач за теписи.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
23
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071246311

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации