Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 мар. 08:49 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Охрид

Kirby pravosmukalka

500 ЕУР

18 ноем. 10:43 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Smukalka za pepel Iskra nova nekoristena

3 000 МКД

18 јан. 15:59 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Охрид

Kirby Sentria

11 999 МКД

20 септ. 10:27 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Охрид

Kirbi Sentrija како нова

350 ЕУР

11 ноем. 23:01 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Охрид

Кирби машини најповолно

100 МКД

09 авг. 10:54 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Ultimate G  ·  Охрид

Кирби перач за теписи

3 700 МКД

02 авг. 10:26 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Ultimate G  ·  Охрид

Kirbi G7 Ultimate edition 230евра

230 ЕУР Намалена цена

01 јул. 12:27 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Охрид

Kirby Sentria kako nova

360 ЕУР

20 јун. 15:14 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Nova pravosmukalka

2 500 МКД

04 јун. 17:00 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Охрид

Кirbi Sentria

600 ЕУР

08 дек. 19:47 Правосмукалки и чистење  ·  Охрид

PRAVOSMUKALKA FUEGO 2200W

1 000 МКД

15 мар. 10:26 Правосмукалки и чистење  ·  Охрид

Kirby pravosmukalka

600 ЕУР

25 фев. 11:28 Правосмукалки и чистење  ·  Охрид

Kirbi so delovite za perenje

650 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации