Објавени: јан. 18 2022 03:59

Kirby Sentria

МКД

Објавени: јан. 18 03:59
Прегледи: 11
- Се продава Кирби машина,домашно користена.
- Сочувана,состојба како на сликите.Четка на моќната глава како нова.

Контакт телефон:
- 076-709 930
- 071-246 311
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
11
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071246311

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации