Објавени: дек. 06 2016 10:48

Kibri G6 perfomance odlicen

ЕУР

Објавени: дек. 06 10:48
Прегледи: 27
Одлично сочувано Кирби 6ка
Состојба како на сликите,стакло
Малку користено пошто се газдите до странство и затоа се продава.
Во кутијата сите можни додатни делчиња од кој повекето несе ни користени
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
27
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077765662
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации