Објавени: јул. 12 2019 12:40

Povolno ocuvana Kirby G5

ЕУР

Објавени: јул. 12 12:40
Прегледи: 20
Ocuvana, malku koristena Kirby G5 so razni dodatoci i originalna kutija. Cena 380€
Pratete poraka na viber, Whats up ili SMS i ke vi se javam
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
20
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075696696
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации