Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KREVETI NA SPRAT FENIKO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО 11 авг. 20:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
BRACNI I EDINECNI KREVETI 0 МКД
GARNITURI  PO PROMOTIVNI CENI 0 МКД
TENDI NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI 0 МКД
BANKET MASI I STOLICI POPUST 20% 0 МКД
ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ
ЦЕНИТЕ СЕ ОД ПРВА РАКА
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ
facebook;mebel m metalmebel
tel 078/236 990 078/263 044
web strana: http://feniko2000.mk ili samo feniko2000.mk
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран. Основана е во 1998год и се занимава со производство на елементи од ковано железо: - дворни огради, огради за тераси, училишта, како и брачни и единечни кревети изработени од ковано железо. Точната локација на фирмата се наоѓа на излезот од Општина Богданци, во непосредна близина на Спортската сала и фудбалското игралиште Вардарски.
Посетете ја нашата продавница
Каменот бб Прикажи на мапата
078/236990 -078/263044-
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
078/236990 , 078/263044
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI 0 МКД
GARNITURI  PO PROMOTIVNI CENI 0 МКД
BANKET STOLICI 0 МКД
BANKET MASI I STOLICI POPUST 20% 0 МКД
Кон почеток