Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 дек. 12:52 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Opel Insignia 2013

9 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
05 дек. 16:27 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Audi A4 dizel 1996

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 45 000 - 49 999
03 дек. 13:08 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Audi A4

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
29 ноем. 10:44 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Богданци

Се продава куќа со двор во Богданци

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
20 ноем. 11:39 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Volkswagen GOLF 4 1.4

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
16 ноем. 17:03 Моторцикли (над 50cc) Спортски , Гевгелиjа , Богданци

YAMAHA YZF R1 2005

5 000 ЕУР

12 ноем. 16:42 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Audi A4 3.0 TDI quattro

9 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
01 ноем. 17:42 Станови , Гевгелиjа , Богданци

Renoviran stan

31 000 ЕУР

Број на соби: 1
01 окт. 20:37 Станови , Гевгелиjа , Богданци

Се продава стан во Стојаково

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 септ. 14:25 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Mercedes-Benz C 250 T D 9G-TRONIC 4MATIC

13 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
06 септ. 02:04 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Touran 1.9 tdi

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
03 септ. 20:01 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Audi A6 2.0 TDI 177 hp

28 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
30 авг. 08:29 Мопеди (под 50cc) , Гевгелиjа , Богданци

ITALJET CHARGER 8M 2020

22 авг. 20:34 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Богданци

Se izajmuva Nova gradba na kuka

Број на соби: 3
19 авг. 05:49 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Mercedes C270 CDI Elegance

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 16:06 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Volkswagen Golf V (5) 1.9 TDI 77kw 105hp 2007 godina

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
13 авг. 22:07 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Volkswagen Golf V 1.9 TDI 77kw 2007

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
04 јул. 18:38 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Bmw

100 000 МКД

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
01 јул. 11:48 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

CHEVROLET KALOS.1.4.BENZIN 2004.GOD

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
07 јун. 00:10 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Se prodava

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 00:10 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Se prodava

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 00:10 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Se prodava

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 00:10 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Se prodava

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 18:33 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Passat 2007

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 17:06 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Renault 9 Brodwey

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
12 мај 22:50 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Honda Insight 1.3 hybrid

6 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
11 мај 13:18 Машини и Алати , Гевгелиjа , Богданци

Alati

26 мар. 14:55 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Богданци

Se prodava kukja

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации