Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Komplet kujna

790 ЕУР

990 ЕУР

Се продава од: Струга 08 окт. 11:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Комплет 5м кујна(без фрижидерот), речиси не користена.
Контакт (вибер)
Струга
070232227
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации