Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на кујни и изработка на мебел по мерка

Во оваа категорија на Пазар3 ќе сретнете огласи за продажба на готови кујни, кујнски елементи и огласи за изработка на кујни по нарачка. Доколку се занимавате со дизајн и производство на кујни регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак сте во потрага по нова кујна, или половни кујнски елементи по одлични цени, разгледајте ги сите огласи на Пазар3.мк!

16 авг. 10:32 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Izrabotka na mebel po merka

09 мај 13:43 Претпријатие Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Snorpa korpa za otpadoci

1 160 МКД

03 окт. 14:18 Претпријатие Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Komplet kujna so bela tehnika

900 ЕУР

Изработка на кујни по мерка - Пазар3 огласи


Изработка на кујна по нарачка е чест избор на многумина, особено поради тоа што постои можност да се избере материјал, боја и дизајн на кујната по желба, но и најважно од се - може да се изработат различни модели на кујни кои целосно ќе одговараат на просторот во кој живеете.Во категоријата "Кујнски мебел и опрема" своите производи ги продаваат голем број на продавници и салони за мебел како што се: DOM DIZAJN ( изработка на економични и луксузни кујни од оплеменета иверица и медијапан), Дизајн МОДЕРНО Плус (салон за мебел), Кристијан Мебел (салон за мебел), и многу други.Доколку сакате да купите нова кујна, кујнски елементи, или да Ви изработат кујна по нарачка проверете ги огласите на Пазар3 селектирајќи ја опцијата "Претпријатија".
Огласи за продажба на половни кујни и кујнски елементи


Доколку Ви е потребна комплет кујна или само одреден кујнски елемент проверете ги Пазар3 огласите за продажба на половни кујни по навистина пристапни цени!


Кујни од медијапан, кујна со шанк, кујна од иверица, и разни други видови на кујни се продаваат на Пазар3. Често може да сретнете огласи за продажба на сочувана кујна користена краток период, која се продава поради селдиба и слично.


Разгледајте ги сите огласи на Пазар3 и направете одлична зделка при изборот на кујна!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации