Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mebel za trpezarija

Се продава од: Kristina Stojanovska 28 јул. 16:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Se prodava :
-Vitrina 7000 den.
-Masa od cisto drvo so 6 stolici 9500 den.
Kristina Stojanovska
078648454 071311313
Leaflet
Кон почеток