Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на нови и користени маси и столици

Одличен избор на квалитетни маси и столови по најдобри цени на пазарот. Се продаваат маси и столици за трпезарии, канцеларии, градини и сл. Доколку Ви е потребна нова маса или нови столови разгледајте ги Пазар3 огласите. Доколку пак продавате маси и столици регистрирајте оглас веднаш!

13 фев. 12:30 Претпријатие Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Brusali biro Ikea

7 160 МКД

13 фев. 12:18 Претпријатие Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Adde stol od Ikea

1 380 МКД

11 фев. 17:45 Претпријатие Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bar sank

3 399 МКД

11 јан. 11:30 Претпријатие Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Центар

Novi stolcinja

17 ЕУР Намалена цена

17 дек. 06:15 Маси и Столици  ·  Штип

Трпезариска маса

5 500 МКД

17 дек. 06:15 Маси и Столици  ·  Штип

Клуб маса

4 800 МКД

24 ноем. 10:11 Претпријатие Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Micke biro Ikea

3 660 МКД Намалена цена

25 окт. 13:03 Претпријатие Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ostano stol

1 960 МКД

28 јул. 11:55 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Центар

Kancelariski mebel i inventar

50 000 МКД

18 мај 13:51 Претпријатие Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Fjallbo klub masa Ikea

5 120 МКД

05 мај 13:44 Претпријатие Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Lack klub masicka IKEA

1 160 МКД

05 апр. 15:16 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Центар

Masa i stolici

04 апр. 09:52 Претпријатие Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Micke biro Ikea

10 520 МКД

05 јан. 13:57 Маси и Столици  ·  Крива Паланка

Set od dve stolcinja za sank Vasagle

8 200 МКД

05 јан. 13:50 Маси и Столици  ·  Крива Паланка

Trkalezna masa so polica Vasagle

6 800 МКД

18 ноем. 16:02 Претпријатие Маси и Столици  ·  Охрид

Маси 140x70

80 ЕУР

07 окт. 15:07 Претпријатие Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Lack klub masa od Ikea

4 100 МКД

20 септ. 08:39 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kancelariski mebel

3 000 МКД

Широка палета на производи, маси и столици за Вашата трпезарија, канцеларија или Вашиот двор. Погледнете ги Пазар3 огласите за продажба на маси и столици.Трпезариски маси и столици


Опремете ја Вашата трпезарија со квалитетни и модерни трпезариски маси и столици. Нови или половни маси и столови по одлични цени. Дрвени маси, маси со метални ногарки, маси со плоча од стакло, гранит или дрвени маси, маси со различни димензии и бои. Тука ќе сретнете и многу огласи за изработка на маси со димензија и материјал по Ваша желба. Понудата на столици е исто така многу голема. Се продаваат тапацирани столици, столици од дрво, ковани столови, итн.Маси и столици за двор


Во оваа категорија на Пазар3 се продаваат и маси и столици за во двор.


Опремете ја Вашата градина со метални маси и столици, пластични или дрвени маси и столици. Продажба на секаков вид на нови или користени маси и столици за во двор на Пазар3.мкМаси, столици и гарнитури за тераса


Покрај маси и столици за во двор, се продаваат и маси, столици и гарнитури за тераса. Користен мебел за тераса по пристапни цени, или изработка на маси, столици и гарнитури за тераса по Ваш избор на боја, материјал и димензии.Канцелариски маси и столови


Во оваа категорија на Пазар3 ќе сретнете и огласи за продажба на канцелариски маси и канцелариски столици.


Половна столица за компјутер, нови канцелариски столови со мрежеста облога, школски столици и др.Купувате и продавајте на Пазар3 - брзо, лесно и едноставно!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации