Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trpezariska masa so 6 stolici

8 500 МКД

Се продава од: Bojana Angeleska 10 фев. 10:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Se prodava komplet trpezariska masa so 6 stolici vo odlicna sostojba.
Bojana Angeleska
075538332
Leaflet
Кон почеток