Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sobna vrata

2 500 МКД

Се продава од: Aleksandar 15 септ. 19:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava sobna vrata, vo odlicna sostojba, bela boja, so dimenzija 90/200, so cetiri otvori (prozorcinja) za staklo, a momentalno e so pleksiglas.
Aleksandar
070220251
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации