Објавени: мар. 16 2017 01:52

Sobna invalidska kolicka

МКД

Објавени: мар. 16 01:52
Прегледи: 6
Kolickata e vo odlicna sostojba, skoro nova i voopsto ne e koristena (sklopliva). Za se sto ve interesira slobodno kontaktirajte me. Postoi moznost za dogovor vo cenata. Se prodava i Odalka so rakofat bez trkala cena 500 den.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
6
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075555133
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации