Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prskalki za voda

0 МКД

Се продава од: Dd 16 мај 17:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodavaat
Dvata se f50 a drugiot(top) e f90
So reduktori se podesuvaat pod agol
Cena po dogovor
Radius 50m
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации