Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izrabotka montaza na nadgrobni spomenici od granit

0 МКД

Се продава од: slavco 24 дек. 15:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Izrabotuvame sekakov vid na nadgrobni spomenici od granit i mermer so vklucena montaza.
Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации