Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hoverboard

8 000 МКД

Се продава од: Dimitar 19 јун. 19:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продава hoverboard возен само два дена во исправна состојба без ни една мана
Leaflet
Кон почеток