Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE NUDI PREVOZ OD SKOPJE DO SARAJEVO

0 МКД

Се продава од: Mirjana 19 мај 15:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
NUDAM PREVOZ OD SKOPJE DO SARAJEVO - 23.04.2018

se trga vo 6h nautro, se vozi patot preku NIS - BELGRAD

dokolku e potrebno moze da se ostavat patnici i vo gradovite niz koi sto se pominuva
Mirjana
078675271
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации