Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompjuter evtino i itno

100 ЕУР

Се продава од: 13 апр. 21:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
System:
Microsoft Windows XP
Professional
Version 2002
Service Pack 3

Computer:
Intel(R)
Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz
2.99 GHz, 2 GB of RAM
Physical Address Extension

-Nova Tastatura Logitech + Zvucnici Deluxe so Vufer
Leaflet
Кон почеток