Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на нови и половни десктоп компјутери - Пазар3 огласи

Acer , 57
Apple , 48
Asus , 259
Compaq , 10
Xbox , 2
Dell , 114
HP , 142
HP , 2
Lenovo , 44
LG , 116
Panasonic , 5
Samsung , 51
Sony , 7
Toshiba , 11

Во оваа категорија на Пазар3.мк се врши продажба на нови и половни десктоп компјутери од брендовите: Acer, Apple, Asus, Dell, HP, Lenovo, LG, Samsung, Toshiba и др.


Купувајте поволно и продавајте брзо и едноставно на Пазар3.мк!


Вчера 19:11 Десктоп компјутери  ·  LG  ·  Pentium dual core  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava

2 000 МКД

Вчера 00:48 Десктоп компјутери  ·  Dell  ·  OptiPlex  ·  Скопjе  ·  Центар

Одлична понуда!

7 000 МКД

23 фев. 14:34 Десктоп компјутери  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kompjuteri gaming

23 000 МКД Намалена цена

23 фев. 14:33 Десктоп компјутери  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kompjuteri gaming

23 000 МКД Намалена цена

21 фев. 17:27 Десктоп компјутери  ·  Скопjе  ·  Чаир

PS4

21 фев. 15:19 Десктоп компјутери  ·  LG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Gejming Kompjuter, RX 6700 XT, Ryzen 7, 32GB RAM

75 000 МКД

17 фев. 02:23 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Intel Core  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava gamer desktop PC

20 000 МКД

15 фев. 21:22 Десктоп компјутери  ·  LG  ·  Drug model  ·  Прилеп

Se prodava kompjuter kako nov

25 000 МКД

15 фев. 21:15 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

exo aparat

5 000 ЕУР

15 фев. 19:22 Десктоп компјутери  ·  HP  ·  Drug model  ·  Струмица

Se prodava pecatar HP

1 МКД

15 фев. 17:13 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

se prodava PC

12 000 МКД Намалена цена

14 фев. 23:04 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Panqe Nedelkovski 71/11

900 ЕУР

11 фев. 22:17 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава Gaming PC

800 ЕУР Намалена цена

10 фев. 10:46 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Gaming PC i5 / GTX 970 / 8GB

18 000 МКД

07 фев. 16:54 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PRODAVAM KOMPJUTER KOMPLET

65 000 МКД

07 фев. 13:15 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Скопjе  ·  Скопје

Gaming PC and Monitor

900 ЕУР

05 фев. 23:09 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

GAMING PC

1 600 ЕУР

04 фев. 14:51 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Anhoch  ·  Скопjе  ·  Чаир

GAMING PC

30 000 МКД

04 фев. 13:06 Десктоп компјутери  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava komplet PC

12 000 МКД

04 фев. 01:58 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кичево

set tastatura i maus

1 400 МКД

01 фев. 15:57 Десктоп компјутери  ·  Dell  ·  531  ·  Скопjе  ·  Центар

Komplet kompjuter Dell + Ekran+Tastatura+Mouse+ Skener

1 800 МКД Намалена цена

31 јан. 23:58 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam Gaming PC

18 000 МКД

30 јан. 22:02 Десктоп компјутери  ·  Dell  ·  OptiPlex  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava kompjuter

8 500 МКД

30 јан. 14:15 Десктоп компјутери  ·  Dell  ·  OptiPlex  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

se prodava kompjuter

12 000 МКД

30 јан. 14:14 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Intel Core  ·  Охрид

Kompjuter

8 000 МКД

30 јан. 14:13 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  AMC  ·  Прилеп

Se prodava mnogu soliden kompjuter

40 000 МКД

27 јан. 09:30 Десктоп компјутери  ·  HP  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Rigovi Mining oprem

5 000 ЕУР

24 јан. 18:26 Десктоп компјутери  ·  HP  ·  Drug model  ·  Тетово

Gaming PC - Kompjuter - iNTEL i7, GTX 1050Ti

220 ЕУР

24 јан. 14:12 Десктоп компјутери  ·  Dell  ·  OptiPlex  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава компјутер

7 000 МКД

24 јан. 01:02 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Kompjuter

12 000 МКД

24 јан. 00:33 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Prodavam Kompjuter

12 000 МКД

Продажба на користени компјутери - Пазар3 огласи


На Пазар3.мк се врши продажба на десктоп компјутери исто така познати само како компјутер или PC. Доколку сакате да купите компјутер по одлична цена разгледајте ја листата со огласи, и изберете користен компјутер во одлична состојба.


Често се продаваат половни компјутери сочувани и во одлична состојба, но по многу пониска цена.Нови десктоп компјутери - Пазар3 огласи


Дали знаевте дека освен користени компјутери на Пазар3 може да си купите и нов десктоп компјутер?Голем број на продавници специјализирани за продажба на компјутери и друга IT опрема своите производи ги огласуваат на Пазар3.мк. Такви се: Deka Electronics DOO Скопје (најголемиот центар во Македонија за половни и рефурбишед компјутери, лаптопи, монитори, сервери и друга ИТ опрема), ВЕЛМАРК (надоградба на постоечките компјутери, избор и набавка на нова ИТ опрема, сервис и одржување), Domino (компјутери, сервис, мултимедиа и др), ДДКом ДООЕЛ (комплетен избор на ИТ опрема и услуги) и многу други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации