Македонски | Shqip | English |

iPhone 5s

Се продава од: Stojance 27 јан. 17:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 2.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

350 ЕУР

Локација: Гази Баба, Скопjе
Марка: Apple (Iphone)
Модел: iPhone 5s
Iphone 5s nema grebnatina na nego
vo futrola i folija na ekranot
16 giga siv
Нема посетени огласи
Кон почеток