Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6 Plus skoro nov bez grepka

320 ЕУР

Се продава од: Igor 08 јан. 16:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6 Plus
iPhonot e kupen nov od Amerika i e star godina i 6 meseci. Telefonot sekogas e koristen vo silikonska fotrola i so zastitno celosno staklo koe ne se poznava deka e namesteno. Na telefonot nema nitu edna grepka sto znaci e isti kako nov i raboti kako nov bez nikakvi problemi. Telefonot mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme. Telefonot go prodavam isklucivo za pari pa ke ve molam bez ponudi za zamena.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации