Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se prodava IPhone 7 gold top socuvan 32 gb

9 000 МКД

Се продава од: Stefan Paunovski 21 септ. 13:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 7
Telefon e vo odlicna sostoja vredi da se vidi
Stefan Paunovski
070318008
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации