Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S8

-

15 000 МКД

Се продава од: Samsung 08 јан. 13:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава Samsung Galaxy S8 64GB. Фул опрема, полнач, слушалки, додатоци, заштитно стакло на екран и футрола. Без никаква мана, купен од Вип.
Samsung
078722627
Leaflet
Кон почеток