Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Електроника | Мобилни телефони | Скопjе

Acer , 3
Alcatel , 42
BlackBerry , 15
Google , 1
HTC , 35
Huawei , 117
Lenovo , 16
LG , 49
Mobile , 1
Motorola , 11
Nokia , 20
Samsung , 607
Sony , 71
ZTE , 7

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Мобилни телефони,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Мобилни телефони | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 14:12 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Скопjе  ·  Центар

samsung s23 nov vakum telekom mk

535 МКД

Денес 13:42 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Iphone 15 128g nov nekoristen

850 ЕУР

26 фев. 18:00 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Скопjе  ·  Центар

samsung s24 256gb vakum telekom mk

700 ЕУР

24 фев. 16:31 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

iphone 15pro 128 telekom A1

980 ЕУР

23 фев. 10:39 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 12 Pro Max 128GB - Socuvani kako novi - 3 M.Garancija

469 ЕУР

23 фев. 10:35 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung S22 256/8GB-Socuvan kako nov-Garancija do 06/09/2024

409 ЕУР

23 фев. 10:30 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung S21 Ultra 5G 256/12GB - Kako nov -3 Meseci Garancija

349 ЕУР

23 фев. 10:26 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 11 64GB - Socuvani kako novi - 3 Meseci Garancija

249 ЕУР

23 фев. 10:25 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 13 Pro Max 128GB - Socuvani kako novi - 3M.Garancija

639 ЕУР

22 фев. 09:55 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P30 Lite  ·  Скопjе  ·  Центар

Huawei P30 Lite 128 GB

5 500 МКД

21 фев. 21:40 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 mini  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 12 mini (Green)

420 ЕУР

21 фев. 11:11 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

iphone 15pro titanium white 512G Neotpakuvan

20 фев. 17:23 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 11

200 ЕУР

20 фев. 15:01 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung S23 FE 128/8GB - Nov Od Telekom- 24 Meseci Garancija

499 ЕУР

20 фев. 15:01 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Redmi Note 13 Pro 5G 256/8GB- Nov Od A1- 24 Meseci Garancija

379 ЕУР

20 фев. 15:01 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A53  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung A53 5G 128/6GB - Nov Od Operator - 24M.Garancija

249 ЕУР

20 фев. 14:59 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 12 Pro Max 128GB - Kako nov - 3 Meseci Garancija

479 ЕУР

20 фев. 14:59 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 13 Pro Max 128GB - Socuvan kako nov - 3M.Garancija

659 ЕУР

20 фев. 14:59 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 13 128GB - Nov Od Telekom - 24 Meseci Garancija

579 ЕУР

20 фев. 14:57 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 14 128GB - Nov Neaktiviran od A1- 12 Meseci Garancija

659 ЕУР

20 фев. 14:57 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A25  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung A25 5G 128/4GB - Nov od A1 - 24 Meseci Garancija

239 ЕУР

19 фев. 10:25 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung A15 128/4GB - 12M.Garancija Na Ekran - 24M.Garancija

159 ЕУР

19 фев. 10:22 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung A14 64/4GB - Kako nov - 20 Meseci Garancija

99 ЕУР

19 фев. 10:17 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone Xs Max  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone Xs Max 256GB - Socuvan kako nov - 3 Meseci Garancija

169 ЕУР

19 фев. 10:14 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 14 Pro 128GB - Socuvan Kako nov - 3 Meseci Garancija

749 ЕУР

19 фев. 10:11 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung S23 128/8GB-Kako nov-Garancija do 27/09/2025 Telekom

449 ЕУР

19 фев. 09:57 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 15 Pro Max 256GB - Novi EuModeli -12 Meseci Garancija

1 189 ЕУР

18 фев. 22:19 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Mate 20 lite  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Huawei Mate 20 Lite 4/64Gb

4 000 МКД

18 фев. 20:48 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone Xr  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Iphone XR

240 ЕУР

17 фев. 16:02 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P40 Lite  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ПРОДАВА! - Huawei P40 Lite 128Gb/6Gb

4 700 МКД

16 фев. 11:36 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung S24 Ultra --Novi--iBuy Mobile

1 029 ЕУР

16 фев. 11:31 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 15 Pro Max 256GB --NOVI--iBuy Mobile

1 179 ЕУР

13 фев. 16:17 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A53  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung Galaxy A53 malku koristen i dobro socuvan

12 500 МКД

13 фев. 15:33 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S9  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung Galaxy S9

6 500 МКД

13 фев. 11:06 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung S21 FE 5G 128/6GB - Nov od Operator - 24M.Garancija

299 ЕУР

13 фев. 11:04 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung S21 Ultra 5G 128/12GB - 3 Meseci Garancija

379 ЕУР

13 фев. 11:02 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 13 Pro Max 256GB - Kako nov od A1 -3 Meseci Garancija

679 ЕУР

12 фев. 17:19 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Скопjе  ·  Центар

IPHONE 11 BEL 64GB

250 ЕУР

09 фев. 11:11 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 13 Pro 256GB

670 ЕУР

08 фев. 10:37 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 8+ 64GB - Socuvan kako nov - 3 Meseci Garancija

119 ЕУР

08 фев. 10:20 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung S23 Ultra 256/12GB - Nov Nekoristen - 24M.Garancija

799 ЕУР

08 фев. 10:17 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 13 256GB - Socuvan kako nov - 3 Meseci Garancija

499 ЕУР

08 фев. 10:15 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung S23 256/8GB - Officialna Garancija do 23/10/2025

499 ЕУР

07 фев. 13:30 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung S24+ 256/12GB - Nov od Telekom - 24 Meseci Garancija

799 ЕУР

07 фев. 11:53 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung S22 Ultra 512/12GB - Socuvan kako nov - 3M.Garancija

649 ЕУР

07 фев. 11:42 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung S24 Ultra 256/12GB - Novi Nekoristeni- 24M.Garancija

1 049 ЕУР

07 фев. 11:36 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 14 128GB - Novi Neaktivirani EuModeli - 12M.Garancija

659 ЕУР

07 фев. 11:34 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 14 512GB - Nov Neaktiviran EuModel - 12M.Garancija

799 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Мобилни телефони на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Мобилни телефони | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации