Објавени: мај 15 2024 09:40

iPhone 14 Pro Max 256GB- Health 98%- Garancija do 07/08/2024

ЕУР

Објавени: мај 15 09:40
Прегледи: 52
iPhone 14 Pro Max 256GB
Socuvan kako nov☑️
Battery Health 98%🔋
Internacionalna Garancija do 07/08/2024📝
Cena👉899€
📞076-986-666
📞072-724-403
📍Dimitrie Chupovski 2
Mobi Rekord Centar
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
52
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072724403

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации