Објавени: авг. 13 2017 03:28

Samsung Galaxy S3 mini 1GB RAM 8GB na tel

ЕУР

ЕУР
Објавени: авг. 13 03:28
Прегледи: 1
Продавам Samsung Galaxy S3 mini во потполно исправна состојба на телефонот а со мали менливи гребнатинки од страна (а не на екранот), со: 1GB RAM а 8GB внатрешна меморија, андроид 4"инчи, 5mp камера, 1GHz procesor + полнач, слушалки итн.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077856326

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации