Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan od 50m2 vo Centar

Се изнајмува од: Марија 10 мај 08:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Друго
Се издава дуќан од 50м2 на две нивоа.Се наоѓа во општина Центар пред нова железничка спроти бензинската пумпа во парламентарната зграда.
Цена по договор
Марија
075230551
Leaflet
Кон почеток