Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Работа и бизнис | Деловен простор | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Деловен простор,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Деловен простор | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:15
Линк
Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Деловен простор во Ново Маало

350 ЕУР / месечно

11 апр. 05:35
Линк
Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Канцелариски Простор

6 150 МКД / месечно


Вчера 13:15 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Деловен простор во Ново Маало

350 ЕУР / месечно

Вчера 10:38 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava 75m2,deloven vo bizinis zgrada Centar

550 ЕУР / месечно

Вчера 06:52 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

RENOVIRAN DELOVEN PROSTOR VO TC BEVERLI KAPISTEC

450 ЕУР / месечно

11 апр. 10:31 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

1 350 ЕУР / месечно

11 апр. 08:26 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

ATRAKTIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR-SOBORNA

5 500 ЕУР / месечно

11 апр. 05:35
Линк
Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Канцелариски Простор

12 000 МКД / месечно

11 апр. 05:35 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Канцелариски Простор

6 150 МКД / месечно

10 апр. 12:18 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Premium Dukan

1 ЕУР

10 апр. 09:38 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov deloven prostor

09 апр. 14:41 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

PRAZEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, PLOSHTAD

2 100 ЕУР / месечно

09 апр. 11:17 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava deloven prostor vo centar od 300m2

10 ЕУР / месечно

09 апр. 10:38 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

DELOVEN PROSTOR SO LOKACIJA VO DEBAR MAALO

360 ЕУР / месечно

09 апр. 10:18 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTENA KANCELARIJA VO DEBAR MAALO

600 ЕУР / месечно

09 апр. 09:24 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTENA KANCELARIJA NA VODNO-SORAVIJA

13 ЕУР / месечно

08 апр. 15:04 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten deloven prostor vo Centar Vodno

900 ЕУР / месечно

08 апр. 14:59 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava deloven prostor vo Centar 290m2

10 ЕУР / месечно

08 апр. 14:55 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Hotel zaedno so kuka na Vodno

1 800 000 ЕУР

08 апр. 11:50 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Деловен простор-Дуќан

350 ЕУР / месечно

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Деловен простор на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Деловен простор | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации