Македонски | Shqip | English |

Kapital Stanbeno deloven objekt na Zeleznicka

Оглас од претпријатие. Се продава од: Агенција за недвижности Капитал Охрид 13 авг. 11:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

160 000 ЕУР

Адреса: Железничка
Површина: 350 m2
Локација: Охрид
Простории : Друго
Шифра 30 015

Ексклузивна понуда

Станбено деловен објект во Охрид, на ул. Железничка бр. 156.

Парцелата се наоѓа на КП 2946 КО Охрид 4 со вкупна површина од 360 мкв.

Објектот се состои од:

Индивидуална станбена куќа приземје со вкупна површина од 73 мкв.

Деловен простор 1 со површина од 23 мкв.

Деловен простор 2 со површина од 50 мкв.

Деловен простор 3 со површина од 14 мкв.

За цената може да се преговара.

Погледнете ја нашата понуда на нашиот веб сајт www.kapitalohrid.mk

Контакт e-mail [email protected]

Контакт телефони:
046 505 711
070 388 844
078 232 047
Нема посетени огласи
Кон почеток