Објавени: мар. 24 2024 10:46

Деловен простор Дебар Маало Буњаковец

МКД

/ месечно
Објавени: мар. 24 10:46
Прегледи: 335
Деловен простор на атрактивна локација по екстра достапна цена. Просторот е испразнет, искречен и со нови плочки.

Одличен е за:
- пилатес, јога студио
- нотарски и адвокатски канцеларии
- книжара
- теретана
- пет шоп/ пет груминг
- healthy food
- Bike store, продавница за спортска опрема
- слаткара, пекара....

По потпишување на договор следи 1 паркинг место од ПОЦ.
Цена по договор

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
335
070220833

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации