Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Работа и бизнис | Деловен простор | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Деловен простор,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Деловен простор | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 15:09 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Deloven prostor vo Centar 70m2

450 ЕУР / месечно

Вчера 11:36 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Deloven prostor za ordinacija

370 000 ЕУР

Вчера 11:35 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava deloven prostor vo Taftalidze 1

1 250 ЕУР / месечно

Вчера 11:01 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

MAGACIN 550 M2.DELOVNI 450 M2,PLAC 3500 M2 !!

1 ЕУР / месечно

11 апр. 15:01 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kancelarii i magacin 420m2 Vizbegovo

5 ЕУР / месечно

11 апр. 11:20 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Скопје

Деловен простор Дебар Маало Буњаковец

27 000 МКД / месечно

11 апр. 10:25 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

2 200 ЕУР / месечно

09 апр. 10:06 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kancelarii vo Strog Centar na ul.Makedonija

550 ЕУР / месечно

08 апр. 13:02 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava kancelariski prostor vo Novo Lisice

600 ЕУР / месечно

08 апр. 12:37 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacini od 320m2 do 1200m2

950 ЕУР / месечно

08 апр. 12:33 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacini od 270m2 do 2500m2 Kisela Voda

750 ЕУР / месечно

04 апр. 14:48 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacin proizvodna hala 690m2 Kisela Voda

1 800 ЕУР / месечно

04 апр. 14:47 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodazen salon, kancelarii 150m2-500m2 Karpos

5 ЕУР / месечно

04 апр. 14:44 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacini od 207m2 do 3600m2 vo Pintija Lisice

2 ЕУР / месечно

04 апр. 14:43 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacini i hali od 200m2 do 3000m2 Skopje

2 ЕУР / месечно

04 апр. 10:07 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kancelariski prostor vo Debar Maalo

400 ЕУР / месечно

03 апр. 13:27 Претпријатие Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kancelariski prostor vo strog centar

250 ЕУР / месечно

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Деловен простор на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Деловен простор | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации