Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ekstra dukan vo Aerodrom Novo Lisice park T Proesk

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Boris 11 дек. 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Izdavam dukan pranesena kladilnica ARISTOKRAT vo Novo Lisice kaj parkot T.Proeski od 40m2.
Se naoga na ulica Vidoe Smileski Bato br.41 (vo sklop na trite kuli - do malata crkvicka) ima dva vleza i golemo dvorno mesto 40m2.
Cena super povolna 200 evra.
Informacii na tel 071/265-806
Leaflet
Кон почеток