Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Работа и бизнис | Деловен простор | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Деловен простор,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Деловен простор | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


20 апр. 14:58 Претпријатие Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dukan vo TC Biser 1 kat so Golem Izlog

7 500 МКД / месечно

18 апр. 15:00 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO AERODROM - TC SKOPJANKA

17 апр. 13:36 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dukan deloven prostor13m2 vo Novo Lisice

20 000 ЕУР

15 апр. 15:43
Линк
Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава дуќан од 17м2 во Аеродром

140 ЕУР / месечно

19 мар. 18:16 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Празен деловен простор

180 ЕУР / месечно

10 фев. 22:26 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava nov dukan

05 фев. 11:11 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dukan ul Vasko Karangeleski

120 ЕУР / месечно

02 фев. 04:17 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

се продава локал

80 000 ЕУР

18 јан. 01:22 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdavaat 2 dukani

04 јан. 12:54 Претпријатие Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dukan vo Aerodrom kaj TC Biser

100 000 МКД / месечно

Онлајн
22 дек. 15:12 Претпријатие Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Shitet dyqan

1 200 ЕУР

21 ноем. 11:45 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava dukjan vo Aerodrom 170m2

1 450 ЕУР / месечно

21 ноем. 04:09 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava dukjan vo Aerodrom 170m2

1 450 ЕУР / месечно

19 ноем. 02:01 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdavaat 2 dukani

13 ноем. 23:00 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Атрактивен деловен простор

180 ЕУР / месечно

08 ноем. 08:43 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продавам Кен куќарка

1 000 ЕУР

26 окт. 23:12 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava/otstapuva market

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Деловен простор на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Деловен простор | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации