Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam deloven prostor/dukan vo TC Biser Aerodrom

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Aleksandra 05 септ. 13:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Izdavam deloven prostor vo TC Biser vo Aerodrom, so povrsina od 9m2, na prvi sprat. Lokalot se naoga vednas do skali, na vidno mesto i na ubava lokacija vo trgovskiot. Ima sopstven toalet. Kontakt: 070 380 169 i 070 398 713.
Aleksandra
070380169
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации