Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iznajmuvam dukan vo nas.Novo Lisice

80 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: LIDIJA 29 ноем. 13:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
iznajmuvam dukan 25m2 vo nas.Novo Lisice, cena 80 evra mesecno.info na tel.078 219-601
Leaflet
Кон почеток