Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZDAVAM DUKAN VO TC BISER AERODROM

3 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Јованка 01 апр. 14:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
IZDAVAM DUKJAN OD 8M2 VO TC,,BISER,, LOK.33A VO AERODROM
Јованка
071230478
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации