Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan vo debar maalo

Се изнајмува од: Aco 27 јан. 16:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Debarca 37
Површина: 10 m2
Локација: Центар, Скопjе
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava dukan vo debar maalo pozadi pazarceto bunjakovec. dukanot ima sopstveno parno i wc.
cena po dogovor!
Нема посетени огласи
Кон почеток