Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor od 23m2 vo Debar Maalo

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Ivana 10 апр. 21:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се издава деловен простор во Дебар Маало 23м2 погоден за канцеларија,магацински простор итн.Се наоѓа наспроти Универзална сала(ориентационо).
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации