Оглас од претпријатие Објавени: септ. 22 2022 09:11

MULTIFUNKCIONALEN DUKJAN NA KEJ

Објавени: септ. 22 09:11
Прегледи: 93
Dukjanot e nov, podelen na nekolku komplet opremeni kancelarii so mebel i se druo, opremena cajna kujna i toalet no po potreba se preureduva vo eden celosen prostor. Ima nova inverter klima. Cena po dogovor. Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации