Објавени: авг. 22 2023 01:37

Блок40 Бизнис центар канцелариски простор

Објавени: авг. 22 01:37
Прегледи: 45
Се изнајмува канцелариски простор на атрактивна локација во центарот на Скoпје. Деловниот простор се наоѓа во Блок40 Бизнис Центар на 6ти кат. Вкупна нето површина од 337м2.

Повеќе информации на линкот подоле:
https://rb.gy/pk7id


Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
45
070343138

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации