Објавени: ноем. 15 2021 09:49

Deloven prostor kaj Socijalno

ЕУР

/ месечно
Објавени: ноем. 15 09:49
Прегледи: 38
Se iznajmuva deloven prostor vo centarot na Skopje od 80m2 kaj Socijalno, vednas do gradinkata Korcagin, pogoden za kancelarii, ordinacija, uciliste.Prostorot ima privaten patking.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации