Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Centar

Се изнајмува од: Gjorgji Sazdov 11 дек. 18:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Канцеларија
Se izdava deloven proctor vo strog Centar na Skopje.
Gjorgji Sazdov
070257921
Leaflet
Кон почеток