Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo strog Centar

0 МКД

Се продава од: Драган Вчера 16:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава деловен простор од 18 м2 со чист имотен лист, спроти Соборен храм погоден за канцеларија, фризерски салон, агенција и сл.
Цена по договор, лице за контакт Драган тел 078 383 936
Драган
078 383 936
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации