Оглас од претпријатие Објавени: септ. 17 2018 01:21

KOMPRESORI ZA VOZDUH

ЕУР

Објавени: септ. 17 01:21
Прегледи: 9
Се продавааат 2 употребувани завојни компресори за воздух.
Двата компресори се редовно сервисирани и се во одлична состојба.
Капацитет: 3000 лит./мин.
Моќност: 20 KW
Цена на еден компресор: 3.500 € + ДДВ
Телефон за контакт: 071/235-380 - Добре
Опис на линк

Cermat Doo

Уникатни, секогаш достапни, иновативни, креативно-тимски тоа е Цермат препознатливата формула за успех
Посети ја страната на нашата продавница

Novacki pat bb

+38947226671

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Уникатни, секогаш достапни, иновативни, креативно-тимски тоа е Цермат препознатливата формула за успех
Novacki pat bb +38947226671
9
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации