Оглас од претпријатие Објавени: јул. 02 2021 11:49

Kamion Mercedes-Benz Sprinter 2004

ЕУР

Објавени: јул. 02 11:49
Прегледи: 43
Се продава камион MERCEDES SPRINTER, 2004 година.
Поминати километри: 410.000 km
Цена: 4.600 €

Контакт телефон: 070/269-515
Опис на линк

Cermat Doo

Уникатни, секогаш достапни, иновативни, креативно-тимски тоа е Цермат препознатливата формула за успех
Посети ја страната на нашата продавница

Novacki pat bb

+38947226671

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Уникатни, секогаш достапни, иновативни, креативно-тимски тоа е Цермат препознатливата формула за успех
Novacki pat bb +38947226671

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации