Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE BARA PREVEDUVAC PO ANGLISKI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: SEMINARSKI-DIPLOMSKI-MAGISTERSKI-TRUDOVI Вчера 08:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SEMINARSKI-DIPLOMSKI-MAGISTERSKI-TRUDOVI
CASOVI PO ANGLISKI I MAKEDONSKI JAZIK 0 МКД
СЕ ПРОДАВА КАНЦЕЛАРИСКА ОПРЕМА ОД УЧИЛНИЦА 0 МКД
PREVOD OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI I OBRATNO 0 МКД
CASOVI PO ANGLISKI JAZIK ZA DECA I VOZRASNI 0 МКД
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Продавница
Сектор
Друго
ПОЗИЦИЈА - ПРЕВЕДУВАЧ ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК

Потребни квалификации:

1. MS Office
2. Одлично познавање на Англиски јазик
3. Брзина на пишување
4. Веб пребарување
5. Работа под притисок и во рокови
6. Минимум 240 кредити ЕКТС
7. CV и мотивационо писмо (EN & MK)

Приоритет имаат Дипломци и Магистри од ФИЛОЛОШКИ ФАКУЛТЕТ!

Обука до 3 месеци ( 6.000 денари месечно за режиски трошоци) по успешно завршената обука, ПОЧЕТНА НЕТО ПЛАТА 18.000 денари.Контакт:
Тел.: 070 / 786 – 789
E-mail: [email protected]
........................................................................
- Vrabotuvanje
- Вработување
- Baram rabota
- Барам работа
- Rabota
- Работа
SEMINARSKI-DIPLOMSKI-MAGISTERSKI-TRUDOVI
Професионална изработка на едукативни трудови според ЕКТС критериумите,(академски стил на пишување): ТРУДОВИ ОД СИТЕ НАУЧНИ ОБЛАСТИ: - Докторски дисертации - Магистерски трудови - Специјалистички трудови - Дипломски трудови - Семинарски трудови - Проектни задачи - CV + Мотивационо писмо (МК&EN) - Мини есеј и истражувачки проекти - Табеларно прикажување на податоци - Power point презентации - Бизнис планови - Анализа на случај - Спроведување на истражување - Трудови на слободна тема - Анкетни листови - Прашалници - ЛЕКТОР по МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК со Уверение и печат ............................................................................................ Судски и стручен ПРЕВОД (АНГ <=> MAK) од сите области: - Вршење на писмен превод во која било област: *Право *Економија *Медицина, *Информатичка технологија *Психологија *Социологија *Филозофија *Земјоделство *Бизнис итн. со соодветно форматирање на текстот согласно формата и содржината на оригиналот, како и според потребите на клиентот. - Лични документи - Правни и судски документи (одлуки, пресуди, барања, тужби, жалби, договори, покани итн.) - Сведителства, дипломи, уверенија, сертификати, потврди итн. - Разни дозволи - Изјави - Препораки - Разни изводи и извештаи вклучувајќи и изводи од матичната евиденција и финансиски извештаи - Договори - Полномоштва М-р Весна ИВАНОВА (Овластен судски преведувач) ............ Поради професионалната тимска работа во нашето работно биро,овозможуваме навистина брза изработка - работејќи според конструктивните ЕВРОПСКИ критериуми. За нашите верни клиенти, следуваат и големи поволности. Трудовите се изработуваат ПОЕДИНЕЧНО, за секое лице!!! Цена по договор.
Посетете ја нашата продавница
ул. Васко Каранѓелески бр.23 Прикажи на мапата
070 786-789
http://iq.com.mk/
SEMINARSKI-DIPLOMSKI-MAGISTERSKI-TRUDOVI
070 786-789
SEMINARSKI-DIPLOMSKI-MAGISTERSKI-TRUDOVI
CASOVI PO ANGLISKI I MAKEDONSKI JAZIK 0 МКД
CASOVI PO ANGLISKI JAZIK ZA DECA I VOZRASNI 0 МКД
СЕ ПРОДАВА КАНЦЕЛАРИСКА ОПРЕМА ОД УЧИЛНИЦА 0 МКД
PREVOD OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI I OBRATNO 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации