Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за работа

Огласи за работа на Пазар3.мк


Најди работа и вработи се! Најди работник брзо и едноставно! Тука се прикажани слободни работни места за различни професии. Регистрирај оглас и најди работа или работник веднаш!

Денес 15:41 Друго  ·  Тетово  ·  Теарце

Frigorifer

6 000 МКД

Вчера 23:49 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Rusenje krsenje secenje otvori

18 мај 13:52 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Foto Blic ima potreba od devojka za rabota

16 мај 05:18 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Personal za igroteka

15 мај 21:36 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Izrabotka na kosulica masinsko

14 мај 11:17 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Personal za igroteka

14 мај 10:49 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Jettа 2.0 tdi 103kw

13 мај 10:45 Друго  ·  Ресен

Se bara rabotnik za rabota vo pekara

13 мај 10:35 Друго  ·  Ресен

Se bara rabotnik za rabota vo pekara

12 мај 10:40 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Moleraj

10 мај 09:26 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Plockar

10 мај 09:21 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Otpusuvanje odvodi, izvedba I cistenje na fekalii

07 мај 14:43 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

SE BARA VRABOTEN ZA VO ZIVINARSKA FARMA!

04 мај 09:47 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Електричари

03 мај 15:09 Друго  ·  Куманово

700 evra plata za opst rabotnik

30 апр. 06:29 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se bara rabotnik

29 апр. 12:56 Друго  ·  Скопjе  ·  Сарај

Licencirana firma nudi rabota

22 апр. 15:30 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavacka

22 апр. 15:04 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Izrabotna na kosulica masinsko

18 апр. 03:49 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Sezonski rabotnichki

14 апр. 15:17 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Student bara rabota

13 апр. 11:50 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se bara rabotnik na smena

11 апр. 13:26 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Personal za rabota vo igroteka

01 апр. 14:54 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se bara prodavac/ka

20 мар. 16:04 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

МОНТЕР НА МЕБЕЛ

17 мар. 18:35 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се бара работник

15 мар. 15:16 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Baram rabota

14 мар. 02:53 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Glet gips moleraj

12 мар. 20:44 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

HOTEL IMA POTREBA ZA RECEPCIONER

12 мар. 14:01 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Бараме мајстори и помошници

Барате работа? Или барате работник?


Погледнете ги огласите за вработување на Пазар3. Тука се огласуваат голем број на слободни работни места насекаде низ државата. Исто така голем број на невработени лица регистрираат огласи каде ги наведуваат своите квалификации и работно искуство.


Активни огласи за работа во оваа категорија имаат следниве компании: Mandi Logistics, Bazaro, Win slot, Sonrisa, Patrol Security и многу друго.Се вработуваат молери, продавачки, бравари, лимари, фризерка, автомеханичар, работници за обезбедување и многу други работници.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации